Auto - reklama

Reklama na autě je jeden z nejlevnějších a nejúčinnějších způsobů, jak lze prezentovat své podnikání. Nabízíme polepy řezanou grafikou i celkový polep Vašeho vozu. Vaše auto polepíme v různých provedeních a kombinacích materiálu. Ať už se jedná o auto osobní, dodávku, kamion nebo prostředky hromadné dopravy.

zobrazit galerii

Auto – změna barvy laku (colourchange)

Tato technologie nabízí nekonečné možnosti, jak upravit vzhled Vašeho vozu. Nejen, že lze upravit firemní vozy do jednotné barvy, nebo „vytunit“ Vašeho miláčka, ale také garantujeme bezproblémové odstranění polepu při případném prodeji auta. Původní lak bude v bezvadném stavu. Při drobném poškození např. při parkování nebo vandalismu opravíme pouze daný díl karoserie a to bez vynaložení velké finanční částky.Používáme výhradně hybridní fólie VWS od společnosti KMPF. Jsme školení na odbornou montáž u firmy Safex.

zobrazit galerii

Auto – ochrana laku STONEPROTECT

Chcete ochránit lak Vašeho auta? Máte nové nebo zánovní auto a není Vám jedno jestli Váš nárazník, kapota nebo blatníky odolají vnějším vlivům při jízdě v běžném provozu? Jste majitelem luxusního vozu, který dbá na perfektním vzhledu laku? Právě pro Vás je tato technologie polepu STONEPROTECT. Po aplikaci transparentní fólie STONEPROTECT je takřka k nepoznání, že karoserii chrání VWS fólie proti poškrábání, hmyzu a UV záření. Polepíme Vám i jednotlivé díly auta.

zobrazit galerii